2000

e-Çözüm bir Sistem Entegratörü olarak kuruldu.

2004

TrendMicro Olağanüstü Satış Performansı Ödülü

2008

Microsoft Yılın En Gelişen Bilgisayar Firması Ödülü

2010

EMC South EMEA Solutions Award Ödülü

2011

EMC South EMEA Unified Storage Incentive Birinciliği

2011

EMC Unified Storage Incentive Birinciliği

2013

EMC Unified Storage - En Yüksek Ciro Ödülü

2014

Microsoft Yılın İş Ortağı Ödülü

2017

DELL Yılın İş Ortağı En Yüksek Tümleşik Sistemler Cirosu Ödülü

2018

DELL Yılın İş Ortağı En Yüksek Müşteri Kazanımı Cirosu Ödülü

2018

Türkiye Bilişim-500 Bölge Birincisi Ödülü

2019

HPE Fark Yaratan Proje Ödülü

2019

Türkiye Bilişim-500 Bölge Birincisi Ödülü

2019

Sophos Yılın En Çok Büyüyen İş Ortağı Ödülü

2021

HPE “En Başarılı Müşteri Yönetimi”

2022

DELL “ÖZEL PROJE ÖDÜLÜ”

e-Çözüm “Bilgiyi Faydaya Dönüştürür"

Bunu Söylüyorduk...

E-Çözüm: Sistem Entegratörü

Bilişim dünyasının kapsamlı bilgi ve saha tecrübesi gerektiren alanlarından birisi Sistem Entegrasyonudur. Sistem Entegrasyonu; farklı ürün ve teknolojileri bir arada kullanarak bilişim çözümleri üretme işidir. Başarı; eğitimli ve tecrübeli bir ekip, proje yönetimi metodolojilerine hakimiyet, doğru bir proje planı üretimi ve başarıyla uygulanmış bir teknik operasyon gerektirir. 

e-Çözüm’ü farklı ve başarılı kılan bu alandaki sayısız projeden kazanılmış olan tecrübe birikimi ve başarısıdır. Ağ Altyapı, Veri Güvenliği, Veri Depolama, Kesintisiz İş Çözümleri, Yedekleme, Felaket Kurtarma, Kurumsal Uygulamalar gibi bir çok Bilişim Teknoloji ve Ürünlerini bir arada başarı ile kullanabilmeyi gerektiren kurumsal ihtiyaçlarınızda uzman kadrosu ve tecrübesi ile e-Çözüm her zaman yanınızdadır.


Artık Bunu Söylüyoruz...

E-Çözüm: Bulut Entegratörü

E-Çözüm Sistem Entegrasyonu deneyiminin yeni çağına geçti: Bulut Entegrasyonu. 2000 yılından beri biriktirdiğimiz saha ve teknoloji deneyimini Bulut Teknolojileri ile birleştirerek sizi Bilişim dünyasının yeni çağına taşıyoruz.

E-Çözüm, alıştığınız sistemlerle, Bulut Teknolojilerinin iş yapma şekillerimizi geleceğe taşıyan imkanlarını, uzman kadrosu ve tecrübesi ile birleştirerek size iki dünyanın en iyi olanaklarını taşıyor. e-Çözüm gelecekte de yanınızdadır .

Prestijli Projenin 10 Prensibi

Dinleme Prensibi

Sizi dinliyoruz. Hedefleriniz, başarı kritlerleriniz, projeden tüm beklentilerinizi dinleyerek, projenizin hem teknik, hem iş değerini dikkate alıyoruz. İyi biliyoruz ki sizi memnun edebilmemiz, sizi çok iyi dinlememize bağlı.

Mükemmel Analiz Prensibi

Analiz çalışmasının mükemmel olması proje başarısı için vazgeçilmezdir. Doğru teknik sonuçlara ve iş hedeflerine ulaştıracak her türlü parametreyi, sistem bileşen ve ortamını tüm detayları ile değerlendiriyoruz.

“Sizin Projeniz” Prensibi

"Hazırlanmış bir Projeye Karar Verme" deneyimlerinizi unutun. "Projenizi Birlikte Oluşturuyoruz". Bilgi ve deneyimimizle projenizin tüm detaylarını iş dili ile size aktarıyor ve "seçimlerinizle neler kazandığınızı, tercih etmediklerinizin de (varsa) risklerinin ne olduğunu bilir halde, çözümün “Karar Sahibi" olmanızı sağlıyoruz. Birlikte "Sizin Projenizi" oluşturuyoruz.

Doğru Çözümü Sunma Prensibi

Bizim için doğru çözümü sunmak; Teknik olarak "birlikte oluşturduğumuz mükemmel projenizi", sizlere en uygun yatırım geridönüşü maliyetleri ile birlikte sağlayabilmektir. Sizlere daima "Doğru Çözüm = Teknik Mükemmellik + Uygun Maliyet" formülünün sağlaması ile geliyoruz.

Anlaşılır Olmak Prensibi

Teknik detaylara hakim olmak ve konuşabilmek kadar, karar vericilere sunduğumuz projeleri iş diliyle anlatılmasının çok önemli olduğu bilinci ile projelerimizi "İş ve Hedef Odaklı", anlaşılır bir çözüm diliyle aktarıyoruz. Biliyoruz ki; sonuçta "Anlaşmak" için her adımda "Anlaşılır Olmak" gerekir.

Proje Prestiji Prensibi

Projelerimizi size en yüksek kalitede sunmak ve memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle bir proje birden fazla uzmanımızın kontrolünden geçerek size ulaşır. Bir proje teklifi size "Memnuniyetinizi Garanti Edecek Nitelikte" teslim edilir. Çünkü bizim için proje "İşletmemizin En Prestijli Ürünü"dür.

Sözlere Sadakat Prensibi

Bir projeye "teknik mükemmellik" açısından baktığımız kadar "Proje sonundaki memnuniyet ve konforu sürekli sağlama" açısından da bakarız. İşte bu nedenle size "Yapabileceklerimiz" konusunda şeffaf davranır, bunu yaparken de "Sözümüzü" mutlaka tutarız.

Uygulama Mükemmelliği Prensibi

Memnuniyetiniz için her şey hazır: Doğru Tasarım, Teknoloji Lideri Ürünler, Proje Yönetim Kültürü çerçevesinde hazırlanmış bir Proje Planı, Deneyimli Proje Liderleri, Eğitimli ve Deneyimli bir ekip, Etkin Kontrol, Hızlı Geribildirimler. Bizim için başarıyı, sizin için memnuniyeti garanti eden her bileşeni bir arada sunuyoruz.

Yol Arkadaşlığı Prensibi

Bilişim sistemleri canlıdır. Güncellenmesi, desteklenmesi, verimliliğinin optimize halde tutulması gerekir. Sisteminize, onu kuran ekip destek verir. Zamanın sizler için değerini "Çözüm Hızımızla" karşılarız. Her zaman "yanınızdayız".

Memnuniyet Prensibi

Tüm ekibimizin ortak hedefi ve başarı kriteri çok açık ve nettir: Yapılan proje ile "Yeni Bir Mutlu Müşteri Daha Yaratmak". Biz sizler için en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz: "Bilgimizi Faydanıza Dönüştürüyoruz".

Neye İhtiyacınız Var?

Neye İhtiyacınız Var?